Küpsiste poliitika

Teave selle küpsiste poliitika kohta

See küpsiste poliitika selgitab, millised on küpsised ja kuidas me neid kasutame, millist tüüpi küpsiseid me kasutame, st teave, mida me küpsiste abil kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse ning kuidas küpsiste eelistusi kontrollida. Lisateavet selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid kasutame, säilitame ja kaitseme, leiate meie privaatsuspoliitikast. Võite igal ajal muuta või tagasi võtta oma nõusoleku küpsiste deklaratsioonist meie veebisaidil Lisateave selle kohta, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas me töötleme isikuandmeid meie privaatsuspoliitikas. Teie nõusolek kehtib järgmiste domeenide kohta: encado.ee

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse väikeste teabeosade salvestamiseks. Need salvestatakse teie seadmesse, kui veebisait on teie brauserisse laaditud. Need küpsised aitavad meil muuta veebisaidi korralikult toimivaks, muuta selle turvalisemaks, pakkuda paremat kasutajakogemust ja mõista, kuidas veebisait toimib, ning analüüsida, mis toimib ja kus see vajab täiustamist.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Enamiku veebiteenustena kasutab meie veebisait esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid mitmel eesmärgil. Esimese osapoole küpsised on enamasti vajalikud selleks, et veebisait toimiks õigesti, ja nad ei kogu teie isikut tuvastavaid andmeid. Meie veebisaidil kasutatavad kolmandate osapoolte küpsised on peamiselt selleks, et mõista, kuidas veebisait toimib, kuidas te meie veebisaidiga suhtlete, meie teenuseid turvalisena hoida, teile asjakohaseid reklaame pakkuda ja kokkuvõttes pakkuda teile paremat ja paremat kasutajakogemust ning aidata kiirendada teie tulevast suhtlust meie veebisaidiga.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Oluline: mõned küpsised on hädavajalikud, et saaksite kogeda meie saidi täielikku funktsionaalsust. Need võimaldavad meil säilitada kasutajaseansse ja vältida turvaohte. Nad ei kogu ega säilita isikuandmeid. Näiteks võimaldavad need küpsised teil oma kontole sisse logida ja tooteid ostukorvi lisada ning turvaliselt välja möllida. Statistika: need küpsised salvestavad teavet, nagu veebisaidi külastajate arv, unikaalsete külastajate arv, milliseid veebisaidi lehti on külastatud, külastuse allikas jne. Need andmed aitavad meil mõista ja analüüsida, kui hästi veebisait toimib ja kus see vajab täiustamist. Turundus: meie kodulehel kuvatakse reklaame. Neid küpsiseid kasutatakse teile kuvatavate reklaamide isikupärastamiseks, et need oleksid teie jaoks tähendusrikkad. Need küpsised aitavad meil jälgida ka nende reklaamikampaaniate tõhusust. Nendesse küpsistesse salvestatud teavet võivad kasutada ka kolmanda osapoole reklaamipakkujad, et näidata teile reklaame ka teistel brauseri veebisaitidel. Funktsionaalne: TThese on küpsised, mis aitavad teatud mittehädavajalikel funktsioonidel meie veebisaidil. Need funktsioonid hõlmavad sisu (nt videote) manustamist või veebisaidi sisu jagamist sotsiaalmeedia platvormidel. Eelistused: need küpsised aitavad meil salvestada teie seadeid ja sirvimiseelistusi, näiteks keele-eelistusi, et teil oleks parem ja tõhusam kogemus veebisaidi tulevaste külastuste kohta.

Kuidas ma saan küpsiste eelistusi kontrollida?

Kui otsustate oma eelistusi hiljem sirvimisseansi kaudu muuta, võite klõpsata ekraanil vahekaardil "Privaatsus ja küpsiste poliitika". See kuvab uuesti nõusolekuteatise, mis võimaldab teil oma eelistusi muuta või oma nõusoleku täielikult tagasi võtta. Lisaks sellele pakuvad erinevad brauserid erinevaid meetodeid veebisaitide kasutatavate küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Küpsiste blokeerimiseks/kustutamiseks saate muuta oma brauseri seadeid. Küpsiste haldamise ja kustutamise kohta lisateabe saamiseks külastage wikipedia.org www.allaboutcookies.org.